کمک های مالی به موسسه خیریه بیت الکوثر

کمک های مالی و مشارکت در فعالیت‌های خیر خواهانه بیت‌الکوثر - 1
کمک های مالی و مشارکت در فعالیت‌های خیر خواهانه بیت‌الکوثر - 3

همیاری در امور خیریه

از طریق پرداخت کمک های نقدی

هموطن گرامی! موسسه خیریه بیت الکوثر یک مرکز فعال و چندمنظوره برای اجرای اقدامات خیـــر و خداپسندانه شما هموطنان عزیز می باشد که با اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیصلاح و با پشتوانه 25 سال تجربه خدمت صادقانه در این راستا فعالیت می نماید.

شما هموطنان عزیز در صورتی که تمایل به همکاری و همراهی در امورات خیریه از طریق موسسه بیت الکوثر را دارید میتوانید همواره با مراجعه به این صفحه از روش های مختلفی که برای این منظور پیش بینی شده است برای اهدای هدایای نقدی خود اقدام نمایید.

 

کاربر گرامی از طریق این فرم میتوانید مبلغ دلخواه خود را برای کمک به امورات خیریه و خداپسندانه موسسه بیت الکوثر واریز نمایید.

برای پرداخت وجه لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:

  • فیلد ایمیل اختیاری است ولی در صورت امکان و داشتن یک ایمیل در دسترس آن را وارد نمایید.
  • در طی فرایند پرداخت وارد نمودن نام پرداخت کننده و یک شماره موبایل معتبر الزامی است.
  • برای وارد نمودن شماره تلفن همراه اعداد را با کاراکترهای انگلیسی وارد نمایید.
  • چنانچه در حین مراحل پرداخت در درگاه بانکی با خطایی مواجه شدید و پول از حساب شما کسر شد ولی در سایت بیت الکوثر نتیجه پرداخت ناموفق بود به هیچ وجه نگران نباشید.
    مبلغ کسر شده در کمتر از 72 ساعت به صورت خودکار به حساب شما عودت داده خواهد و در صورت عدم بازگشت وجه پرداختی پس از 72 ساعت میتوانید مشکلات مربوط به تراکنش های ناموفق را از طریق تماس با پشتیبانی سایت پیگیری نمایید.

لطفاً برای وارد نمودن اعداد شماره موبایل و مبلغ دلخواه از کاراکترهای انگلیسی استفاده نمایید.
صفحه کلید را در حالت انگلیسی قرار دهید

فرم پرداخت آنلاین کمک های نقدی

پرداخت آنلاین

توجــه
هموطن گرامی، خیرین محترم و نیکوکار

با توجه به لزوم رعایت قوانین حاکم بر فضای دیجیتال و به منظور سهولت در پیگیری تراکنش های مالی که در درگاه های پرداخت آنلاین صورت می پذیرد و در نهایت فراهم نمودن محیطی امن و قابل اعتماد برای شما همراهان گرامی، خواهشمند است اطلاعات هویتی و تماس خواسته شده در فرم پرداخت را به صورت صحیح و واقعی تکمیل نمایید.

همچنین از کارت های بانکی که مالکیت قانونی آنها در اختیار شماست برای پرداخت کمک های مالی به خیریه استفاده نمایید تا در صورت بروز اختلال در ارتباط اینترنتی یا پرداخت اشتباه و مواردی از این دست امکان پیگیری و رسیدگی وجود داشته باشد.

همچنین برای اهدای هدایای غیر نقدی یا مشارکت های غیر مالی میتوانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با مسئولان موسسه خیریه بیت الکوثر تماس بگیرید.

موسسه بیت الکوثر به عنوان مرکز مادر دارای چندین مرکز زیر مجموعه در اقسی نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران می باشد که متناسب با شرایط خاص هر منطقه در زمینه های مختلف یاری رسانی به هموطنان عزیز و نیازمند فعالیت می نماید

 

    تماسپرداخت