مجوزها و نمادهای موسسه خیریه بیت الکوثر

هموطن گرامی قوانین جاری کشور ایران در خصوص فعالیت های موسسات خیریه در سطح کشور بسیار سختگیرانه است.

از آنجایی که همه ما به خوبی میدانیم عدم نظارت بر فعالیت های موسسات خیریه مردم نهاد و حتی دولتی میتواند موجبات بروز اقدامات غیر قانونی و غیر انسانی و به دنبال آن القا حس نا امنی در بین هموطنان مهربانی شود که صادقانه و با حس انسان دوستی قصد حمایت و کمک رسانی به همنوعان نیازمند خود را دارند.

ما در موسسه خیریه بیت الکوثر معتقدیم تبعیت از قانون بهترین روش برای افزایش حس اعتماد بین هموطنان عزیز می باشد. از این رو مجوز های قانونی و مستندات لازم برای فعالیت موسسه را در این صفحه منتشر و در دید عمومی شما بازدید کننده گرامی قرار می دهیم.

 

مجوزها و نمادهای قانونی فعالیت موسسه خیریه بیت الکوثر

موسسه خیریه بیت الکوثر با اخذ مجوز لازم از سازمان توسعه تجارت الکترونیک همواره سعی دارد فعالیت ها و خدمات خود را در زمینه یاری رساندن به هموطنان و نیازمندان واقعی به صورت قانونمند و در چارچوب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران به انجام برساند.

با اخذ نماد اعتماد الکترونیک از سازمان توسعه تجارت الکترونیک توسط موسسه خیریه بیت الکوثر، تمامی مراحل لازم برای احراز هویت انجام و روند قانونی برای تایید فعالیت های این موسسه در فضای مجازی انجام شده است.

شما هموطنان گرامی با کلیک بر روی نماد اعتماد که در این صفحه قرار دارد میتوانید از صحت مجوز اخذ شده اطمینان حاصل نموده و با خیالی آسوده کمک های خود را جهت یاری رساندن به نیازمندان واقعی به صورت آنلاین در اختیار موسسه خیریه بیت الکوثر قرار دهید.

نماد اعتماد الکترونیک

مجوزها و نمادهای موسسه خیریه بیت الکوثر - 1